"Derbi" anglez në garë për yllin e Real Madridit
Edhe pse po aktivizohet nga trajneri Zindine Zidane në pjesën e dytë të sezonit me fanellën e Real Madrid, Isco me shumë mundësi do të largohet në fund të sezonit.

Fantazisti spanjoll do të jetë një prej emrave që do të largohen në verë dhe destinacioni më i mundshëm është Premier League, ku Arsenali dhe Chelsea janë gati t’u përgjigjen kërkesave ekonomike të lojtarit, por edhe të Real Madrid.

Plot 70 milionë euro është vlera e kartonit të Iscos, ndërsa zgjedhja e ekipit tëri do t’i takojë lojtarit, i cili duhet të vendosë nëse do të punojë mes Artetan apo me Frank Lampard
Shtuar më 15/02/2020, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori