Derbi anglez për bomberin e Lille
Sulmuesi i Lillë, Nicolas Pepe, sapo ka mbyllur me sukses kampionatin francez të futbollit.

Ai mbylli ketë sezon me 21 realizime në 36 ndeshje të zhvilluara.

Sipas "The Sun" Manchester United dhe Liverpooli, janë në garë për të nënshkruar me Pepen.

Ndërkohë për ta lënë të lirë Lillë kërkon të paktën 70 milion euro. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2019, ora 15:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori