Derbi i Madridit nuk ka fitues dhe mbyllet në pqae
Pëlqej
Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë barazuar pa gola në "Wanda Metropolitano"

Të dyja skuadrat e nisë lojë me intensitet të lartë dhe me shumë vrull duke shkuar në dhomat e zhveshjes pa shënuar asnjë ekip golë.

Edhe pjesa e dytë po me raste të shumta, duke u marrë 6-të kartona të verdhë që ishte një lojë e zjarrtë, dhe që të dyja ekipet nuk shënuan asnjë golë deri në fund të takimit.

Me këtë barazim të dyja klubet renditen me pikë të barabarta 24, por Atletico në vendin e 4 ndërsa Reali të tretin. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2017, ora 23:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori