Derbi i “nxehtë” edhe në shkallët e "San Siros" (FOTO LAJM)

wanda
Derbi i Madoninës mes Interit dhe Milanit do të luhet sontë në mbrëmje në “San Siro” në një duel ku do të kryqëzohen para televizorit me qindra milionë shikues.

Derbi nuk do të jetë i nxehtë vetëm në fushë, por edhe te shkallët pasi do të ndjekin ndeshjet edhe bashkëshortet e futbollistëve. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori