Derbi kundër Milanit, Spalletti i kujton gazetarit se çfarë harroi të thotë (VIDEO)
Interi dhe Milanin do të luajnë derbin e parë të këtij sezoni, ndërkohë që trajneri Spalletti duket mjaft i qetë në daljen e tij të fundit live në Facebook.

I pyetur nëse do të jetë emicione gjatë derbit të nesërm kundër Milanit, Spalleti tha: Mua më emocionon futbolli në përgjithësi. Do të jetë një privilegj që të jem pjesë e këtij derbi. Ashtu siç ka qenë edhe ai i Romës. Ta jetoj si protagonist do të më ndihmojë shumë në aspektin profesional.

Ndërkohë që gazetari e mbyll intervistën, Spalleti i drejtohet:
-Ke harruar diçka.
-Çfarë?
-Spalleti: Forca Inter! /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2017, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori