Derbi Liverpool-Everton për Samuel Eto'o
Pëlqej
Derbi merkatoje Liverpool-Everton për Samuel Eto'o. Sipas asaj që shkruan "The Times", sulmuesi kamerunas, pasi refuzoi ofertat e West Ham dhe Sunderland, ka refuzuar paraprakisht edhe një ofertë të "The Reds", pasi ishte shumë e vogël.

Kështu, sipas gazetës angleze, është futur në garë edhe Everton, që kërkon të rrisë cilësinë në sulm pas afrimit të Romelu Lukakut. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 14:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori