Derbi shqiptarësh sot në Seria A (FOTO)

Kampionati italian do të startojë javën e 26-të me duelin mes Napolit dhe Atalantës,një sfidë mjaftë e bukur e cila në fakt do të rezervojë dhe një derbi mes Etrit Berishës dhe Elseid Hysajt.

Portieri i Atalantës po kalon një sezon fantastike, teksa sot do të përpiqet që të ndal sulmet e furishmenapolitanëve si dhe presionin e madh të tifozëve të Napolit.

Nga ana tjetër Hysaj s i gjithmonë është zgjedhja e aprë e Sarrit në formacionin bazë./albeu.com/
Shtuar më 25/02/2017, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori