Deschamps hap dyert e Benzemas në kombëtare
Karim Benzema mund të rikthehet te Franca. Pas përjashtimit për skandalin që ndodhi me videon e Mathieu Valbuena-s, është trajneri Didier Deschamp ai që i hap dyert e rikthimit.

Sulmuesi që luan te Reali i Madridit mbeti jashtë Europianit të zhvilluar në Francë, gjë e cila e dobësoi disi kombëtaren e gjelave.

Duke parë krizën e sulmuesve, duket se Deschamp tashmë është dorëzuar dhe kërkon që Benzemarikthehet në Kombëtare duke mbyllur problemet mes palëve.
Shtuar më 01/03/2017, ora 13:17
Alban
e Mërkurë 1 Mars 2017, Ora 13:46
Padrejtësia del në shesh.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori