Dëshira më e madhe e Mourinhos drejt dështimit, United mendon për alternativat
Mourinho dëshiron dhe një tjetër merkato të madhe me emra gjigantësh me në krye të listës Toni Kroos i Real Madridit, i cili pëlqehet tej mase nga Mourinho.

Sipas Independent, Mourinho ka një listë me emra nëse Kroos dështon. Jorginho i Napolit, Fred i Shakhtar Donetsk, Julian Weigl i Borussia Dortmund’ dhe Carlos Soler i Valencias, janë lojtarët që mund të zbarkojnë në ‘Old Trafford’.

Secili nga ta do ta forconte padyshim skuadrën e Mourinhos. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2018, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori