Dëshpërimi i madh i gazetarit spanjoll që është tifoz i flakt i Realit (VIDEO)
Pëlqej
Humbja e djeshme e Real Madridit ndaj Villarealit, ka prekur jo vetëm lojtarët, trajnerin, apo presidentin, por ka prekur edhe ata që kanë të bëjnë më së shumti me klubin kur klubi ka nevojë për ta: Tifozët.

Të dëshpëruar, me ndjenja nervoze dhe pakënaqësie është i gjithë Madridizmi në këto momente të këqija, përcjell Albeu.com.

Gazetari i njohur spanjoll i të përditshmes Madrilene ‘AS’, Tomas Roncero vuajti minutat e fundit dhe golin e Villarealit që i solli humbjen Realit në Bernabeu./albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori