Dështoi me Realin, Lopetegui refuzohet në Amerikë

Julien Lopetegui u shkarkua nga Real Madrid pak javë më parë por sërish ai refuzohet dhe nga një nga kombëtare.

Përfaqësuesja amerikane është në kërkim të një trajneri për të zëvëndësuar Dave Sarachan. Sikurse njofton “Sports Illustrated”, spanjolli është refuzuar edhe nga përfaqësuesja e Amerikës.

Duket se 52 vjecarin e ka zënë mallkimi i kombëtares spanjolle teksa Lopetegui firomosi me Realin, kur ende ishte në kontratë me Federatën Spanjolle. /albeu.com/


Shtuar më 22/11/2018, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori