Dështoi në Botëror, shikoni ku po i kalon Messi pushimet (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sulmuesi argjentinas, Lionel Messi kaloi një javë pushime në Karaibe me gruan e tij dhe tre fëmijë dhe bëri një ndalesë të shkurtër në Barcelonë përpara se të shkonte në një destinacion të ri.

Vendi i zgjedhur për pjesën tjetër të pushimeve është edhe një herë ishulli i Ibizas. Gjatë ditës së sotme, Messi u shoqërua nga familja e tij që shijonte një ditë në plazh.

Vitin e kaluar Messi ka kaluar disa ditë në Ibiza me Luis Suarezin, Cesc Fàbregasin me familjet e të dyve. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori