Dështon transferta e Kovaçiç tek Barça
Pëlqej
Mega-oferta e Barçës për futbollistin Mateo Kovaçiç është refuzuar nga Interi.

Lajmi bëhet i ditur nga Sky Sports ku theksohet se tashmë gjithçka ka përfunduar dhe Kovaçiç mbetet tek Interi. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 23:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori