Dessa Nunes, një tifoze hot nga Brazili për Napolin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një mbështetje e fuqishme për Napolin vjen nga Brazili, pikërisht nga bukuroshja Dessa Nunes.

Modelja braziliane njihet si mbështetëse e zjarrtë e skuadrës napolitane dhe për ta vërtetuar këtë ajo poston foto apo video të ndryshme me fanellën e ekipit ky luan Elseid Hysaj. /albeu.com/
Shtuar më 16/12/2018, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori