Destro te Milani, Galliani takon Sabatinin
Pëlqej
Milan këmbëngul për Mattia Destron. Pas kontakteve të djeshme telefonike, sot ka patur një takim mes Adriano Gallianit dhe Walter Sabatinit në Forte dei Marmi, raporton "Sky".

Administratori i Deleguar i kuqezinjëve ka provuar të bindë Drejtorin Sportiv të Romës që të shesë sulmuesin italian, i cili shihet nga Filippo Inzaghi si zëvëndësuesi i duhur për Mario Balotellin. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2014, ora 10:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori