Detaji që pritet të fundosë Ronaldon
Telashet për Cristiano Ronaldon nuk kanë fund. Ylli portugez ndodhet në një ngërç të madh pas akuza për përdhunim. Së fundmi në dritë ka dal një e vërtetë e re. Avokatja e Kathryn Mayorga, Larisa Drohobuzer, ka përfshirë në këtë çështje edhe kushërinjte e Cristiano Ronaldos.

Në raportin e saj thuhet se: “pas aktit seksual, në suitën ku po qëndronte Ronaldo ka hyrë edhe një kushëriri i tij”. Fjalë këto tepër të rënda që pritet të thellojnë akoma më shumë këtë ngjarje të rëndë. Çështja po nxehet gjithmonë e më shumë dhe ende nuk dihet se kur do të jetë dita kur Ronaldo do të kryejë seancën e parë degjimore. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori