Dhe kjo i duhej Barcelonës për nënshkrimin e Dembeles
Pëlqej
Real Madridi është interesuar tek Borusia Dortmund për Ousmane Dembele, raporton RAC-1.

Barcelona e ka rreshtuar Dembelen si një prej objektivave të tyre kryesor për të zëvendësuar Neymarin, por Dortmundi ende nuk ka treguar pajtueshmëri për marrveshjen. Barca gjithashtu mund të përballet me konkurrencën e rivalëve vdekjeprurës të Real Madrid për nënshkrimin e të riut nga Franca, përcjell Albeu.com

Sipas raportit të RAC-1 gjigantët nga Bernabeu janë madje të gatshëm ti ofrojnë lojtarë Dortmundit në këmbim të një marrëveshjeje. Real Madridi u kthye në Dembele, pasi Kylian Mbappe tani ka të ngjarë të bashkohet me PSG. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori