Dhimbje koke për Allegrin, lëndohet Khedira
Mesfushori i “Zonjës së Vjetër”, Sami Khedira ka pësuar një lëndim në kyçin e këmbës në stërvitje, dhe është në dyshim për ndeshjen ndaj SPAL-it.

Siç raporton "Radio Sportiva", mesfushori gjerman ka pësuar një ndrydhje në kyçin e këmbës.

Do të bëhen më shumë teste për ta qartësuara diagnozën përfundimtare, mirëpo mungesa ndaj SPAL-it duket se do të jetë e pa evitueshme.

31-vjeçari njihet për pësimin e lëndimeve të ndryshme, dhe në këtë sezon është paraqitur vetëm tetë herë në të gjitha garat me skuadrën italiane.
Shtuar më 17/11/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori