Dhimbje koke për Rusinë, dëmtohet sulmuesi kryesor
Pëlqej
Po luhet në “Luzhniki Arena” të Moskës, ndeshja hapëse e Botërorit të Rusisë, mes vendit organizator, pikërisht Rusisë dhe Arabisë Saudite.

Ndeshja është 1-0 pas golit të Gazinski në minutën e 11.

Por, për Rusinë ka pasur dhimbje koke vetëm disa minuta më pas pasi sulmuesi kryesor Gzagoev është dëmtuar dhe larguar nga fusha e lojës në minutën e 24.

Shtuar më 14/06/2018, ora 17:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori