Dhimbje koke për Zidane, Bale dhe Jovic kthehen në shtëpi
Dy yjet e Realit janë kthyer në shtëpi nga Zinedin Zidane ditën djeshme pasi kanë pasur dhimbje stomaku.

Ylli uellsian dhe Luka Jovic u larguan pasi Zinedine Zidane ka frikë se sëmundja mund të përhapet.

Bale mbërriti me kohë në seancë, por iu tha të largohej dhe u pa duke ikur nga terreni rreth orës 10:30 të mëngjesit.

Të dy Bale dhe Jovic janë tani dyshime serioze për ndeshjen e së shtunës kundër Levante.

Por kjo mund të jetë arsye e madhe për tifozët e Madridit, të cilët kanë vërshëllyer rregullisht Bale për shfaqjet e tij të dobëta në ‘Bernabeu’.
Shtuar më 20/02/2020, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori