Di Biago publikon listën e lojtarëve për dy miqësoret ndaj Anglisë dhe Argjentinës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Trajneri i Italisë, Gigi Di Biagio, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar në ekipin kombëtar për ndeshjet miqësore kundër Argjentinës dhe Anglisë.

Talenti i Fiorentinës, Federico Chiesa, është ftuar bashkë me portierin legjendar Gianluigi Buffon, por jo edhe i shumëprituri Mario Balotelli.

Trajneri i Kombëtares U-21 i Italisë, Di Biago është emëruar në detyrën e trajnerit të ekipit A të Italisë për ndeshjet miqësore kundër Argjentinës në Mançester më 23 mars dhe kundër Anglisë në Wembley më 27 mars. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori