Di Francesco befason me deklaratën rreth shortit: Qeshëm kur na ra Barça, ja pse
Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco në lidhje me shortin e çerekfinales në Ligën e Kampionëve kundër Barcelonës, ka thënë se nuk eshikon si diçka të tmerrshme pasi epret me shumë optimizëm balalfaqimin me katalanasit.

“E kemi pritur me buzëqeshje shortin kundër Barcelonës. Jemi në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve dhe do të luajmë me shumë lumturi”, deklaroi Di Francesco në konferencë për media.

“Po ashtu, kemi shumë dëshirë të luajmë kundër një prej skuadrave më të forta në botë dhe kundër futbollistit më të fortë në botë”, u shpreh ai./albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 14:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori