Di Marzio e bëri fakt të kryer transferimin tek Milani, shikon si reagon Benzema ndaj tij (FOTO LAJM)

Karim Benzema ka reaguar ndaj lajmeve se sulmuesi është shumë pranë transferimit tek skuadra e Milanit.

Ai ka përgënjeshtruar ekspertin e merkatos, Gianluca Di Marzion, pasi gazetari postoi lajmin se Benzema do t’i bashkohet Milanit në këtë merkato verore.

“Ju jeni ai që ka nevojë për të ndryshuar punën”, shkruan Benzema në rrjetin social, Instagram.

“Di Marzio, ti je ai që ke nevojë të ndryshosh vendin e punës. Gënjeshtar”, vazhdon Benzema.

Në mbrëmjen e djeshme është raportuar se ndërmjetësuesit e Benzemas ishin prezent në Milano dhe ata kanë arritur një marrëveshje për transferimin e sulmuesit francez në Itali tek skuadra e "Djallit". /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori