E FUNDIT/ Bien ndjeshëm rastet e reja, 19 viktima në 24 orët e fundit
Diagnistifikohet me koronavirus presidenti i Nottingham Foresi dhe Olympiacosit
Në Greqi është prekur nga Covid-19 edhe një prej biznesmenëve më të mëdhenj.

Ai është presidenti i FC Olimpiakos, Vangjelis Marinaki.

Një ditë më parë, Olimpiakos njoftoi se ndeshjen për Europa league të së enjtes për eleminatorët 16 me Goulbs.
Shtuar më 10/03/2020, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori