Didier Deschamps ideja më e re për stolin e Juventusit
E ardhmja e Allegrit në stolin e Juventusit është ende e pasigurt dhe, përveç thashethemeve rreth Zidane dhe Guardiolës tashmë e përditshmja portugeze "Tuttosport" njofton se Didier Deschamps mund të ulet në stolin Juventusit.

Për trajnerin e i cili në verën e kaluar fitoi Kupën e Botës me Francën, ky do të ishte një rikthimTorino pasi ai drejtoi një sezon "Zonjën e Vjetër" kur bardhezinjtë luanin në Serina B në sezonin 2006-2007. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2019, ora 13:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori