Diego Costa vazhdon me çmenduritë, bie në pishinë me "Hoverboard" (VIDEO)
Diego Costa është futbollisti më i çuditshëm që njeh bota e futbollit.

Ai njihet për skandalet që ka bërë si në fushë ashtu edhe jashtë fushës.

Së fundmi, ai ka publikuar një video me një “Hoveboard” duke rënë në pishinë.

Costa e ka humbur kontrollin mbi të dhe është përplasur në pishinë, që fatmirësisht ishte e mbushur.
Shtuar më 08/01/2020, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori