Diego Laxalt do qëndrojë te Milani
Diego Laxalt do të vijojë të qëndrojë te Milani. Thashethemet për lagimin e tij i ka dhënë fund vetë menaxheri i futbollistit.

"Nuk ka ofertë për Diegon janë vetëm thashetheme", deklaroi Krasouskit për Milan News.

Diego synon një vend titullari dhe qëllimi i tij është të vijojë te jetë pjesë e Milanit, ai ndihet mirë këtu", përfundoi agjenti lojarit të Milanit.

25 vjecari erdhi te Milani verën që lamë pas i blerë nga Genoa por deri më tani është aktivizuar në 13 ndeshje duke hyrë shpesh herë dhe si zëvdësues.
Shtuar më 11/01/2019, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori