Diego me shumë mundësi do të përfundojë në Turqi
Diego ish-lojtari i skuadrës i Juventusit dhe tashmë luan tek Wolfsburg në Gjermani por sipas shtypit gjerman ai me shumë mundësi do të largohet nga Wolfsburg në fund të sezonit pas mosmarrëveshjeve me drejtuesit e ekipit.

Sipas shtypit gjerman destinacioni më i mundshëm i tij është Turqi dhe saktësisht tek skuadra e Galatasaray e cila është e gatshme të paguajë 10 milion euro për kartonin e lojtarit. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2011, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori