Diletta Leotta në krahët e sportistit italian, gazetarja italiane e kalon të dielën në një jaht (FOTO LAJM)

Pavarësisht faktit se ndeshjet e Serie A po zhvillohen sot në Apenine, gazetarja seksi, Diletta Leotta ka gjetur kohë ta shfrytëzojë motin me diell dhe ta marrë një ditë pushim.

Njëra prej gazetareve më seksi në Itali e kaloi pasditën e sotme në krahët e të dashurit të saj, boksierit të famshëm italian, Daniele Sakardina, shkruan "Zeri.info".

Të dy janë në lidhje dashurie prej më shumë se një vit, dhe Diletta e ka bërë të ditur këtë edhe më herët duke postuar fotografi në rrjetet sociale.

Leotta është ndër gazetaret më seksi në botë dhe fotografitë e mëposhtme ua dëshmojnë këtë.
Shtuar më 05/07/2020, ora 20:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori