Dinho: Gati të luaj të shtunën
Pëlqej
Ronaldinho
Rikthimi në Selecao duket se i ka dhënë moral Ronaldinhos, që është gati të fitojë edhe një vend tek Milani. Mbase që në ndeshjen e rradhës kundër Fiorentinës. “ Dua të stërvitem mirë në mënyrë që të kem mundësi të luaj, vendimi është I trajnerit. Sulmues? Për mua nuk është problem, jam gati të bëj atë që do Allegri. Për kontratën jam I qetë. Dua të bëj mirë këtu dhe të qëndroj sa më shumë kohë. Jam shumë I lumtur këtu tek Milani, nuk më mungon asgjë”, ka përfunduar Ronaldinho.(albeu.com)
Shtuar më 18/11/2010, ora 19:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori