Dinho magjik, 2 super-gola në 1 ndeshje (VIDEO)
Ronaldinho nuk di të ndalet. Ylli brazilian i Atletico Mineiro vijon të shkëlqejë në Serie A braziliane falë lojës dhe golave të tij spektakolarë. Edhe në ndeshjen e fundit kundër Fluminense ish asi i Milan dhe Barcelonës ka qënë autor jo i një por i dy golave fantastikë, që të dy nga goditjet e dënimit: minutat 45 dhe 83.

Por, fatkeqësisht për Dinhon dhe ekipin e tij, Ateltico Mineiro nuk mundi të fitojë takimi, i cili u mbyll në barazim 2-2. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2013, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori