Disiplina ndëshkon Tiranën dhe Partizanin
Derbi Tirana - Partizani përpos spektaklit që na dhuroi në fushën e lojës na përcolli dhe një emocion të fortë edhe nga tribunat.

Tifozët e Tiranës dhe të Partizanit nga fillimi deri në fund të ndeshjes dhuruan spektakël duke mbështetur skuadrat e tyre.

Ndërsa ditën e djeshme Komisioni i Disiplinës ka bërë zyrtare dënimin për disa sjellje të tifozëve të këtyre dy ekipeve. Gjoba për skuadrat për sjelljen e gabuar të tifozëve është në masën e 100.000 lekëve.
Shtuar më 02/10/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori