"Ditë e trishtuar", ish-doktoresha e Chelsea i shkruan Lampard
Duket se ish-doktoresha e Chelseat, Eva Carniero e ka përjetuar mjaftë rëndë shkarkimin e Frank Lampardit.

Është mjaftë e rrallë kur dikush nga stafi mjekësor mund të bëhet i famshëm, por këtu mund të përjashtohet Eva.

Carniero ishte mjaftë e njohur në kohën kur punonte te Chelsea, pasi bukuria e saj shpesh ka mahnitur edhe lojtarët e bluve.

Eva mesa duket është pikëlluar me shkarkimin e Lampardit dhe ka duke shkruar në Twitter: "Ditë e trishtuar".


.
Shtuar më 25/01/2021, ora 21:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori