Ditë speciale për Allesandro Matrin, bëhet baba për të dytën herë (FOTO LAJM)

Erdhi dhe dita e shumëpritur për Allesandro Matrin dhe bashkëshorten e tij, Federica Nargi. Çifti i famshëm italian solli në jetë fëmijën e dytë, por të seksit femër, Beatricen.

Klubi i Sassuolos, ku luan ish-sulmuesi i Juventusit, përcolli urimet nëpërmjet rrjeteve sociale. "Urime mamit Beatrice dhe babit Alessandro dhe motrës Sofia."

Modelja italiane janë bashkë prej 10 vitesh dhe formojnë një nga çiftet më të pëlqyera nga përtej Adriatikut.

Shtuar më 18/03/2019, ora 17:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori