Ditëlindja super luksoze e Wanda Narës, sa vjeç mbushi bashkëshortja e yllit të PSG (FOTO LAJM)

Bashkëshortja e Mauro Ikardit mbahet si "sex symbol" , dhe një prej grave absolutisht më joshëse të futbollistëve me famë sot.

Në përshkrimet që i bëheshin asaj në shtypin e huaj gjeje plot përkufizime të tipit: “ bombë, me një trup që të bën të ulërasësh etj.

E duke qënë si e tillë ajo shpesh herë bëhët protagoniste e ekraneve televizive si dhe të mediave rozë.

Por ditën e djeshme Nara festoi me një rreth të ngushtë miqësor 33 vjetorin me një festë super luksoze.

Ishte hera e parë që modelja e feston ditëlindjen e saj në Paris dhe nuk kurseu për festën.

Dritat, lulet, balonat, emrin e saj me shkronja të mëdha dhe një vaskë të mbushur me topa me shkëlqim, të gjitha në hije të bardha, të zeza dhe argjend ishin pjese e festës së saj.

Shtuar më 10/12/2019, ora 15:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori