Divorcohet Batistuta, në '96 ulërinte: Irina të dua (FOTO-VIDEO)

Pëlqej
Revista argjentinase "Cronica" zbulon se Gabriel Batistuta, ish sulmues i Fiorentinës dhe Romës në Serie A dhe i goleadori më i mirë në historinë e Argjentinës, është ndarë nga bashkëshortja e tij Irina.

Çifti është bërë i famshëm në vitin 1996 kur Batistuta pasi i shënonte gol Milanin në "San Siro", ndeshje e vlefshme për Superkupën e Italisë, dilte para kamerave dhe me zë të lartë deklaronte: "Irina të dua".

Gabriel dhe Irina janë martuar në vitin 1990 dhe kanë tre fëmijë. /albeu.com/


Shtuar më 16/08/2014, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori