Divorcohet Manuel Neuer, mbetet "single" pas tre viteve martesë
Në verën e vitit 2017, Manuel Neuer (33) dhe Nina Neuer (26) e kurorëzuan dashurinë e tyre duke u martuar.

Ndërsa "Bild" sot ka shkruar se martesa e të dyve është gati të përfundojë. Ata thuhet se tashmë janë ndarë.

Tabloidi i famshëm gjerman ka kontaktuar me portierin e Bayren Munchen për ta pyetur për këtë rast.

"E kuptoj që ju duhet të bëni pyetjen", tha 33-vjeçari. "Por kjo është private. Ju lutemi kuptoni që nuk dua ta komentoj këtë."

Me këtë deklaratë, kapiteni i Gjermanisë nuk e mohoi që është drejtë shkurorëzimit por as nuk e pranoi.
Shtuar më 20/01/2020, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori