Djali i Cassanos firmos kontratën e parë më këtë klub italian
Djali i Antonio Cassano është lidhur kontraktualisht me Virtus Entella. Christopher, djali i madh i ish-futbollistit të Romës dhe Real Madridit, ndër të tjerë, bashkohet me datëlindjen 2011 të klubit ligurian, që luan në Serie B. Njoftimi u bë nga nëna, Carolina Marcialis, në rrjetet sociale ("kontrata juaj e parë, krenare për ty"). Pastaj Entella përshëndeti ardhjen e djalit të Cassano me një njoftim për shtyp në Twitter:

"Më në fund, Cassano jr. mbërriti te bardhekaltrit. Jemi shumë të lumtur që e kemi Christopher në grupin tonë të datëlindjes 2011. Ishte Carolina Marcialis, ajo që e njoftoi këtë fakt me krenarinë e nënës, e cila shikon kampionin e saj të nënshkruajë kontratën e parë përpara babait, Antonio".
Shtuar më 16/09/2020, ora 11:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori