Djali i Cristiano Ronaldos entuziazmon Bernabeon, dhuron spektakël (VIDEO)
Pas disa vitesh do të flasim sërish për një tjetër Ronaldo. Pas fenomenit brazilian dhe portugezit, mesa duket do të jetë radha e djalit të Cristianos që të na mahnitë.

Djaloshi i portugezit ka mahnitur stadiumin "Santiago Bernabeo" dje gjatë festimeve duke i dribluar lehtësisht shokët e tij. /albeu.com/

Shtuar më 05/06/2017, ora 12:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori