Djali i Kluivert: Bëmë baba të të ngjaj (VIDEO)
Vazhdon saga Kluivert në futboll. Djali i yllit të Ajax, Milan dhe Barcelonës Patrick Kluivert, Justin Kluivert është një prej futbollistëve më të mirë në Akademinë e Ajax. "Kluivert Jr" është autori i një goli shumë të bukur me fanellën e Ajax U-15 duke treguar se po ecën në hapat e të atit.

Njësoj si edhe paraardhësi i tij, Justin po e nis karrierën te klubi më i famshëm i Hollandës. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2013, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori