Djali i legjendës së Barcelonës dhuron spektakël (VIDEO)
Paolo Andrea Iniesta, djali i futbollistit spanjoll Andres Iniesta, duket se e ka trashëguar talentin e babait dhe se do t’i ndjekë hapat e tij.

Ai është vetëm katër vjeç dhe ka nisur të stërvitë për t’u bërë ndër futbollistët më të mirë të botës, si babai i tij.

Ish-legjenda e Barcelonës e ka publikuar një video në rrjetet sociale e cila shfaq djalin e tij duke i ushtruar goditjet.


Shtuar më 25/09/2019, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori