Djali i Vokrrit: Ëndrra e babit ishte stadiumi, por edhe kualifikimi dhe fitoret e Kosovës
Pëlqej
Djali i ish presidentit të Federatës se Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrri dhe legjendës së Kosovës, ka thënë se është ndier i nderuar që stadiumi ka emrin e babait të tij.

“Normalisht jam ndier mirë”, ka thënë Gramozi në emision.

“Ëndrra e tij ka qenë që ta sheh këtë stadium në këtë ditë dhe ta shoh Kosovën të kualifikuar në gara të mëdha europiane dhe botërore. Shpresojë që këto të realizohen”, ka thënë Gramozi.
Shtuar më 14/08/2018, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori