Djaloshi shikon Gareth Bale: Çfarë emocioni!
Pëlqej
Gareth Bale ka qënë protagonist i një momenti shumë argëtues para se të niste SuperKupa e Europës mes Real Madrid dhe Sevillas. Siç mund ta shihni edhe në foton e e mësipërme, djaloshi që e shoqëron në fushë mbetet gojëhapur.

Idhulli i tij është aty, pas krahëve të tij, dhe duket se nuk e ka kuptuar ende, ndërsa ylli uellsian nuk e mban dot të qeshurën. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 14:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori