E FUNDIT/ COVID-19 u merr jetën 16 personave në 24 orët e fundit
Dje Ribery e sulmoi ashpër, ja si i përgjigjet Guardiola
Vazhdojnë polemikat në distancë mes Pep Guardiolës dhe Frack Ribery-së. Ka qenë francezi i cili dje lëshoi një deklaratë të ashpër në drejtim të strategut të njohur duke e cilësuar si një “trajner pa eksperiencë”.

Gazeta gjermaneBild” nuk e la me kaq duke intervistuar edhe Guardiolën, i cili u përgjigj shkurt dhe me ironi: “Për Franckun më duhet të them se e dua shumë. Për kritikën se jam trajner i ri? Është mirë që Ribery thotë se jam i ri. Do të mësoj.”


Shtuar më 29/07/2016, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori