Djimsiti shënon golin e tretë ndaj Interit (VIDEO)
inter
Skuadra e Atalantës ka shënuar edhe golin e tretë ndaj skuadeës së Interit në minutën e 88 me atë të mbrojtësit shqiotar Berat Djemsiti.

Mbrojtësi shtatlrtë fiton kohën me Skriniar dhe e dërgon topin në cepin më të largët të portës. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2018, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori