Do qeshni me lot, Mascherano humbet penalltinë dhe eliminon skuadrën e tij nga Kupa e Argjentinës (VIDEO)

Ish-futbollisti i Barcelonës, Havier Mascherano tani te Estudiantes ka humbur një penallti kundër ndaj Laferrere duke eleminuar kështu skuadrën e tij nga Kupa e Argjentinës.

Mascharanoi dërgoi topin në tribunë teksa video është bërë virale në rrjetët sociale.

Për më shumë ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 05/03/2020, ora 21:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori