"Do shkosh te PSG?", Alves nuk përgjigjet, këndon (VIDEO)
Një mënyrë për t'iu shmangur pyetjeve të vështira? Këndo. Këtë ka bërë edhe asi i Barcelonës Dani Alves. Me të mbërritur në aeroportin El Prat brazilianit iu afruan disa gazetarë që e pyetën rreth zërave më të fundit që e shohin atë me fanellën e Paris Saint Germain.

fillim braziliani iu shmang pyetjes dhe më pas nisi të këndonte këngën "Se Eu Fosse Voce" të Xande de Pilares. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2015, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori