Donin të ishin të shpejtë po u bie barrela nga duart (VIDEO)
Komisarët e pistës në Sepang, të tmerruar nga ajo që gjetën në pistë dhe me shpresën për të shpëtuar Simoncellin, nxituan ta conin këtë të fundit sa më shpejtë në spital por u bie barrela nga duart duke sjelle irritimin e tifozëve. /albeu.com/


Shikoni videon>Shtuar më 25/10/2011, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori