Donnarumma kënaq stafin e Milanit me vendimin e marrë
Milani është optimist për të marrë rinovimin e Donnarummas, kjo ven përmes rrefuzimit zyrtarë nga lojtari të ofertës prej 13 milionë euro në sezon nga Paris St Germain.

Oferta ishte në tryezë për Gianluigi Donnarumma, por portieri është i vendosur për ta refuzuar atë në mënyrë që të nënshkruajnë një marrëveshje të re me Milanin, në të cilën do të fitojnë 6 milion euro në vit deri në vitin 2022, përcjell Albeu.com.

Lojtari nuk dëshiron të lërë Milanon dhe në fund të javës pritet të firmos kontratën e re për ekipin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 13:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori