Donnarumma shpreh keqardhje për formën kundër Juventusit
Milani është mposhtur 4-0 nga Juventusi të mërkurën mbrëma dhe ndër fajtorët më të mëdhenj ishte portieri i Milanit Donnarumma që bëri disa gabime, për të cilat shpreh keqardhjen.

“Ne jemi të zhgënjyer, pasi që kemi dashur ta fitojmë ndeshjen dhe na vjen keq sepse ne nuk kemi arritur ta menaxhojmë situatën”.

“Është koha që të shkojmë përpara, ne kemi dy ndeshje shumë të rëndësishme ku duhet të bëjmë shumë mirë”.

“Roli i një portieri është i tillë, ju mund të bëni gabime dhe zhgënjimi është normal, por duhet që të ktheni kapitullin dhe të lëvizni shpejt pasi që janë dy ndeshje të rëndësishme që po vijnë për ne”, u shpreh portieri. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2018, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori